Atskati

Rekolekcijas Dzintaros, 2016. g februārī

Rekolekcijas Dzintaros, 2016. g februārī

Miera un mīlestības oāzē Dzintaros

Juliāna Kardināla Vaivoda rekolekciju mājā Dzintaros laikā no 2016.gada 12. līdz 14.februārim notika Laulāto Tikšanās pamata rekolekcijas.

Rekolekcijas vadīja Aigars un Regīna, Dzintars un Agita, Jozis un Sondra, pr. Ilmārs Tolstovs un pr. Juris Jalinskis.

Rekolekcijās kā dalībnieki piedalījās arī divi topošie priesteri – Rīgas Garīgā semināra studenti Jānis un Kristaps.

Dažas dalībnieku atsauksmes:

Liels paldies animatoriem un priesteriem. Tas, kas šajās rekolekcijās notika, tas bija labi gan atpūtai, gan jo īpaši sirdij. Esot šeit ar laulātajiem pāriem, es kā seminārists jutos un jutīšos kā vienā lielā garīgā ģimenē. Tas, ko katrs no laulātajiem pāriem pateica, bija labs ieskats, lai vadītu saderināto vakarus Rīgas SvJēkaba Katedrālē un Rīgas Sāpju Dievmātes baznīcā. Paldies jums!

Seminārists Jānis

Esmu pateicīgs par iespēju savest kārtībā savas dzīves svarīgākās attiecības. Šobrīd esmu atspirdzināts. … Dalībnieku pāru un jūsu, vadītāju, piemērs mani stiprināja. Jūs iedvesmojat arī tos, kas iet cita aicinājuma ceļu.

Seminārists Kristaps

Paldies, ka devāt iespēju klusumā un mierā pavadīt laiku kopā, izzināt un saprast vienam otru!

L. un Ģ.

Paldies jums par šo laiku, jūs tiešām uzdāvinājāt mums laiku pabūt kopā, no jauna iepazīt vienam otru. Paldies jums par atklātiem stāstiem, liecībām, paldies par priesteru klātbūtni un jūsu smaidiem, rūpēm, gādību, ticību mums un labestību, kas staro no jums.

Liene un Pēteris

Paldies Dievam, priesteriem, semināristiem, pavāriem un pats galvenais - ANIMATORIEM. Paldies par jūsu ziedoto laiku, mīļumu zināšanām un rūpēm šajā nedēļas nogalē. Tas mūs ļoti stiprināja Kristus gaismā un centīsimies šo gaismu uzturēt sevī un dot arī savā ģimenē un apkārtējiem.

Anatolijs un Aija

Mīļš paldies visiem, kas dalījās ar savu sirdi, dvēseles pārdzīvojumiem, savu darbu un savu pieredzi, lai dotu mums iespēju pabūt kopā, ielūkoties sevī un otrā, gūtu iedvesmu turpmākam ceļam! Pateicībā un mīlestībā -

Vineta un Ēriks