Atskati

Rekolekcijas Kuldīgā 2018. gada maijā

Rekolekcijas Kuldīgā 2018. gada maijā

No 11-13 maijam Kuldīgā, svētā Pāvila rekolekciju mājā tika aicināti laulātie pāri uz laulāto nedēļas nogales pamatrekolekcijām. Rekolekcijas organizēja un vadīja “Laulāto Tikšanās” apvienības animatori Agita un Dzintars Bunkas, Ludmila un Ilvars Valkovski un Mairita un Raimonds Tauriņi, kā arī katoļu garīdznieks tēvs Juris Krisūns OSPPE no Ventspils Kā dalībnieki bija ieradušies četri laulāti pāri un divas Euharistiskā Jēzus kongregācijas klostermāsas, kuras uz Kuldīgu mēroja vistālāko ceļu – no Aglonas un Līvāniem. Savukārt pārējie dalībnieki bija ieradušies no Ogres, Saldus, Liepājas, Rīgas un no Kuldīgas.
Dalībnieki piedalījās rekolekcijās, lai atjaunotu un spodrinātu savu laulību caur dialogu, kas ir šo rekolekciju īpašais vadmotīvs, tātad lielāko daļu no laika laulātie pavadīja divatā..
Nevarēja nepamanīt, ka šoreiz laulātie pāri atbrauca norūpējušies, noguruši, saspringti, bet svētdien, braucot prom, visi izskatījās smaidīgi, priecīgi un pacilāti, pilni apņēmības un gatavības vairāk sevī ieklausīties, saprast, netiesāt un piedot, kā arī vairāk veltīt laika savai laulībai. 
Rekolekciju laikā mums daudz palīdzēja mājas saimnieces – Dominikāņu māsas. Mums nebija jādomā par brokastīm, pusdienām un vakariņām, kā arī saimnieciskām lietām. No sirds visiem sakām paldies par sadarbību un lūgšanu.
Agita un Dzintars Bunkas no Kuldīgas