Atskati

Saderināto un iemīlējušos vakaru grupa Rīgas Sv.Franciska draudzē

Saderināto un iemīlējušos vakaru grupa Rīgas Sv.Franciska draudzē

Paldies par šiem vakariem! Mums ļoti patika un noderēja. Ejot uz mājām, parasti pārrunājām vakaru tēmas, un ikdienā tas tiešām noder. Īpaši prātā palikusi dialoga metode, kura realitātē patiesi strādā. Šie vakari mūsu ikdienā ir ienesuši mieru un harmoniju, palīdzējuši ieklausīties otrā cilvēkā un paklusēt, kad nevajag runāt. Lielas uzslavas priesteriem (nemaz nerunājot par animatoriem), jo tik mūsdienīgas un saprotamas mācības, ko viņi sniedza, ir tiešām vērtīgas un dod pamatu ieklausīties. Ļoti izdevušies šie vakari, tiešām tikai pozitīvas atsauksmes. Domāju, ka šo pieredzi neaizmirsīsim. Paldies!

Gribu jums pateikt lielu paldies, ka veltāt savu laiku un spēku šādiem vakariem. Pēdējo divu mēnešu laikā mūsu dzīvē ceturtdienas ieguva īpašu jēgu un ļoti jauku nokrāsu. Tiešām ar lielu prieku devāmies uz mūsu " domubiedru grupiņu" . Patika klausīties stāstos, piemēros, padomos, sevišķi priestera redzējumāu par dzīves un laulības lietām. Būs patīkami to visu atcerēties un pārlasīt.

Personīgi es esmu vairāk sapratis Dieva lomu mūsu dzīvē. Esmu sācis vairāk saskaņot savas vēlmes un vajadzības ar otro pusīti. Vairāk runājam savā starpā un, pateicoties šiem vakariem, mēs pārstājām strīdēties, jo, pirms pateikt ko sliktu, mēs vispirms izrunājamies. Pirms šiem vakariem es pat nebūtu iedomājies, ka izrunājoties ir tik viegli dzīvot. Paldies vēlreiz jums par visu, ko šajos vakaros esat mums devuši.

Paldies par šiem vakariem! Bieži mums ir vieglāk otram uzrakstīt, nevis pateikt, un šeit mēs to varējām pārbaudīt dzīvē. Kad uzrakstām par savām jūtām, tad vairs nav bail par tām runāt. Visas izrunātās tēmas ir ļoti svarīgas mūsu ikdienas dzīvē, un es noteikti vēlāk izmantošu mūsu mapītes, lai atgādinātu par šiem jaukajiem vakariem sev un savai otrajai pusītei. Paldies!