Atskati

Padziļinātās rekolekcijas ar uzsvaru uz temperamentiem Naukšēnos 2019. gada janvārī

Padziļinātās rekolekcijas ar uzsvaru uz temperamentiem Naukšēnos 2019. gada janvārī

No 25 līdz 27 janvārim, Naukšēnos, notika padziļinātās rekolekcijas ar uzsvaru uz temperamentiem. Rekolekcijas organizēja Laulāto Tikšanās animatori: Jānis un Sintija Stiģi, Olafs un Inese Volrāti, Ralfs un Nataļja Belokopitovi un priesteris Juris Jalinskis. Rekolekcijās piedalījās septiņi pāri no visas Latvijas.

Vairāk bildes skatīt šeit

Tēmas kas tika pasniegtas rekolekcijās palīdzēja nonākt pie tādiem secinājumiem, ka:

 

Kad notiek nesaskaņas, tad ļoti svarīga ir saruna, kuru vajag nopietni sagatavot, tāpēc ka, kad emocijas sit augstu vilni, nav svarīgi, pozitīvi vai negatīvi, - nav iespējams pieņemt veselīgu risinājumu.

Ļoti svarīgi ir tajā momentā, kad mēs jūtam ka kaut kas iet ne tā kā vajag - visu uzticēt Dievam.

Dievs ir pretimnākošs, gan tad, kad kaut kas nav labi, gan tad, kad viss ir kārtībā - ar Viņu vienmēr ir par ko parunāt.

Ļoti svarīgi ir tas, lai laulātie viens ar otru dalītos savās jūtās, tāpēc ka neskatoties uz to, ka tā nav grēksūdze, tomēr caur dalīšanos notiek iekšēja dziedināšana.

Nevajag censties pārtaisīt savu temperamentu, bet pieņemt to tādu, kāds tas ir un tiekties pēc iekšējās kultūras savu jūtu izpaušanā.

Kā arī apziņa, ka, pirmajā vietā ir jābūt uzklausīšana, kā citu cilvēku, tā arī Dievu, un tikai pēc tam dalīšanās ar savām jūtām.

Ralfs un Nataļja Belokopitov

u, bet pieņemt to tādu, kāds tas ir un tiekties pēc iekšējās kūltūras savu jūtu izpaušanā.

Kā arī apziņa, ka, pirmajā vietā ir jābūt uzklausīšana, kā citu cilvēku, tā arī Dievu, un tikai pēc tam dalīšanās ar sevām jūtām.

Ralfs un Nataļja Belokopitovi