Saderināto liecības

Saderināto liecības

Sākotnējo skepsi par šiem vakariem, jau pēc pirmajām tikšanām nomainīja patiess prieks, ka tādas nodarbības ir. Sapratām, ka šeit varēja runāt par tādām tēmām, kuras varbūt nekad nebūtu apsprieduši.

Esam atklājuši viens otram sevi no citas puses un pārliecinājušies, ka esam radīti viens otram un būsim kopā tik ilgi, cik to ļaus Dievs.
Noteikti ieteikšu šīs nodarbības saviem draugiem, kuri gatavosies laulībām, jo šeit tika atklāta otra cilvēka dvēsele un tas palīdzēs turpmākajā dzīvē!
Paldies par to, ka esat un palīdzat arī mums!:)

Šie vakari laika gaitā lika pārvērtēt savu lēmumu, apzināties to ar atbildību.
Uzzinājām viens par otru gana daudz, lai saprastu, ka šādas pirmslaulību tikšanās ir viennozīmīgi nepieciešamas...
Būtu labi, ja tāda prasība būtu jāizpilda vismaz gadu pirms laulībām, jo šajos vakaros atklāsmes reizēm likušas pamatīgi aizdomāties...

Varbūt, nācās izrunāt ne tik labas lietas, bet katru reizi to pārrunājot, radās atvieglojuma sajūta un piedošana.
Sapratām, ka vēl ir daudz jāstrādā mums savā starpā.

Šie vakari atvēra man citu skatu punktu uz attiecībām, laulību, uz Dievu, kā ar Dieva palīdzību tikt pāri nesaskaņām un satuvināties vienam ar otru. Jūs ar savu patieso un atklāto skatījumu, pieredzi pastāstījāt un devāt padomu, kā var skatīties uz lietām savādāk. Paldies par jūsu pieredzi, ar kuru dalījāties! Visas tēmas bija interesantas un no katras ir un bija, ko iegūt. It kā tas viss bija ikdienišķs, bet jūs to parādījāt un pastāstījāt no cita skatu punkta.
Sirsnīgs jums paldies un uz tikšanos. Jūs spējāt iedvesmot...

Saderināto liecības

Ejot uz kursiem, biju iedomājusies tos pavisam savādāk. Esmu ļoti pateicīga animatoriem un diakonam par brīnišķīgiem vakariem. Paldies par dalīšanos ar savu dzīves pieredzi. Noteikti esam uzzinājuši jaunu viens par otru, kā arī apstiprinājām savas domas par noteiktām lietām. Grūti ir izcelt vienu īpaši svarīgu tēmu, visas likās svarīgas un interesantas. Noteikti esam kļuvuši tuvāki Dievam, saprotot, ka žēlastība un ticība vienmēr palīdzēs tikt galā ar visām grūtībām. Ir svarīgi garīgi attīstīties - tad arī ģimenē būs mīlestība un saticība.
Noteikti ieteiktu šos kursus visiem pāriem, kas plāno laulāties. Liels jums visiem paldies!

Mani personīgi uzrunāja situācijas, apstākļi kā norisinājās šie vakari! Ka man pašam vajadzēja kustināt savas jūtas, emocijas un ieskatīties sevī attiecībā uz manu mīlēto otru pusi, jo ikdienā es uz to nesaņemtos un tikai skrietu dienas rutīnā un attiecības otra cilvēka iepazīšanai atstātu vēlākam laikam, kas neder.

Saderināto tikšanās man radīja spēcīgāku ticību, ka mūsu topošā laulība būs izturīga. Jūs, laulātie pāri, bijāt un esat forši! Noteikti ieteikšu pie jums nākt arī citiem topošiem pāriem, kurus pazīstu. Diakons ir lielisks!

Pirmkārt, tas bija fantastiski pavadīts laiks kopā. Tā bija jau kā maza kopīga tradīcija, ko gribas turpināt.

Saderināto liecības

Doma par šiem vakariem izraisa tik siltas jūtas. Varbūt, tādēļ, ka animatori ir tik jauki!
Man patīk, ka esam sākuši sarunāties un tagad varam mierīgāk risināt jebkuru tēmu.
Īpaši svarīga bija tēma par Dievu un ticību. Abi sapratām, ka Dievs ir svarīgs mums abiem un tagad vairāk par to runājam. Paldies par jūsu rūpēm!

Paldies jums liels par šiem jaukajiem vakariem; jūs mums esat daudz ko iemācījuši. Jūs mums mācījāt - lai arī kā būtu, vienmēr vajag izrunāties un tā mēs arī darām un tas mums ir daudz palīdzējis. Ar šiem vakariem mēs esam iepazinuši viens otru daudz tuvāk un tas ir tikai dēļ jums un ar jūsu palīdzību.
Paldies jums no visas sirds!

Saderināto liecības

Man ļoti patika šo saderināto kursu norise, jo domāju, ka būs ļoti reliģioza pieeja - baušļu mācīšanās, dažādu neikdienišķu lugsanu mācīšanās.
Jau kursu pirmajā reizē es atplauku, jo viss bija tā, kā no Debesīm sūtīta dāvana, jo pats svarīgākais ir dzīves vērtību izpratne! Visvairāk iespiedās atmiņā, ka mums ir jāveido dialogs! Paldies jums par visu!

Mēs pirms laika spriedām par to, ko šīs tikšanās mums deva... Un vienojāmies kopīgās domās - tās mums deva sirdsmieru. Mierīgu prātu par to, ka mūsu lēmums par laulību bijis pareizs. Kādreiz laulība bija tikai izsapņota dzīve pēc kāzām, tagad esam to ieraudzījuši citām acīm. Tai esam raduši citādu nozīmi, tādu svētumu, ko līdz saderināšanās laikam nebijām sev atklājuši. Radām vēl lielāku drošības sajūtu par to, ka esam viens otram radīti un laulības ir tikai nākošais solis (bet tik nozīmīgs solis!) mūsu mīlestības trīsstūrī, kurā esam ar Dievu. Tie patiesi bija un atmiņā paliks kā ļoti īpaši vakari - neparastu pozitīvu emociju un pārdzīvojumu pilni.

Šie vakari deva iespēju apstāties un izrunāt svarīgās lietas, kas katru no mums satrauc, dalīties ar savām jūtām, domām, emocijām. Galvenais, ko es par sevi sapratu pateicoties šiem vakariem, ir tas, ka es visiem spēkiem centīšos pilnveidot un stiprināt mūsu mīlestību vienam pret otru un pret Dievu.

Šie vakari lika apzināties mūsu lēmuma laulāties nopietnību un svarīgumu - "būt kopā mūžam". Pirms tam tas vairāk bija teksts, šobrīd es to apzinos un izprotu daudzkārt spēcīgāk. Attiecīgi šī atziņa mudina ikdienā piedomāt un kopt mūsu attiecības, jo pēc laulībām būsim saistīti uz mūžu.

Pateicoties šiem vakariem kopā ar savu otro pusīti esmu tikai vēlreiz un vēlreiz pārliecinājusies par to, ka šis otrs cilvēks ir tas, ar kuru vēlos pavadīt kopā visu atlikušo mūžu. Šajos vakaros esmu guvusi māku vairāk uzklausīt otru un saprast otra viedokli. Pateicoties šiem vakariem, abi esam runājuši par tēmām, par kurām ikdienā neatliek tik daudz laika runāt.

Šajā materiālās steigas laikmetā labs atgādinājums par garīgām vērtībām.

Šie vakari lika pārdomāt gan par mūsu savstarpējām attiecībām ar otro pusīti, gan Dieva lomu mūsu dzīvē.

Šie vakari ļāva mums labāk izprast vienam otra vērtību sistēmu. Apzināties, ka patiesi pazīstam viens otru un mūsu lēmums laulāties ir pareizs, kā arī apzināties šī lēmuma nozīmību. Šie vakari pilnībā mainīja manu viedokli par Dieva lomu laulāto attiecībās un man tapa skaidrāka Baznīcas nostāja saistībā ar laulību.

Saderināto liecības

Šie vakari bija īpaši ar to, ka bija iespēja pavadīt laiku divatā un aizdomāties par lietām, kas līdz šim nebija aizskartas, deva iespēju dziļāk iepazīt vienam otru, līdz ar to labāk izprotot vienam otru, uzzinot, kas katram svarīgi, kam vajadzētu vairāk pievērst uzmanību, lai laulība būtu izdevusies un to ka mēs neesam vieni ar savām problēmām.

Šie vakari ienesuši daudz ko pozitīvu mūsu dzīvē. Ieguvām vairāk zināšanu par Dievu. Par to, kā dēļ būtu jāapmeklē Baznīca, cik svarīga un vajadzīga ir lūgšana un grēksūdze. Lika vēl stiprāk noticēt, ka ir Kāds, Kurš palīdzēs, kad ir grūti. Un lai neaizmirstam Dievu arī tad, kad dzīvē viss it kā ir kārtībā.

Prieks, ka iepazināmies ar līdzīgi domājošiem cilvēkiem un laba sajūta, ka vajadzības gadījumā jau laulāto statusā būs iespēja apmeklēt Laulāto rekolekcijas.

Runājot par jūtām, man ļoti patika atmosfēra, kas valdīja mūsu tikšanās reizēs. Mājīga un relaksējoša sajūta. Nekas netiek uzspiests. Šie vakari deva ieskatu garīgajā dzīvē. Sapratu, cik svarīgs ir un būs Dievs mūsu laulībā.

Saderināto liecības

Par šiem vakariem man ir tikai pozitīvas izjūtas. Šeit sajutu lielu labsirdību, pozitīvu gaisotni un Dieva klātbūtni. Ieraudzīju Dieva attēlu gan savā līgavā, gan animatoros, klostermāsā un priesteros.

Šie vakari mūsu dzīvē ienesa lielāku uzticēšanos, atbalstu un sapratni, jo runājām par tēmām, kuras iepriekš nebijām skāruši. Tēmas bija gan vieglākas, gan grūtākas, tās ļāva uz mūsu attiecībām paskatīties ar otra acīm. Labāk uzzināt, gan sāpes, gan priekus, ko otra sirds blakus nes.

Pozitīvais ieguvums no šiem vakariem bija daudz, daudz lielāks nekā gaidīts. Šī bija iespēja sajust otru no pavisam citas puses, daudz dziļāk, daudz atklātāk un patiesāk. Vakaru gaitā mūsu attiecības, mīlestība kļuva vēl lielāka. Kā arī tikām tuvāk Dievam, jā!